Piekarnictwo

Opracowując naszą ofertę dla sektora piekarniczego  skupiliśmy się przede wszystkim na stworzeniu gotowych do użycia rozwiązań.  Produkty które tworzymy są nieustannie udoskonalane tak by nadążały za ciągle zmieniającymi się trendami żywieniowymi  .

Na wstępie podzielę naszą ofertę piekarniczą na cztery zasadnicze grupy : 

  •  Sery i wyroby seropodobne do zapiekania
  •  Sery do kanapek
  •  Sosy pomidorowe do pizzerinek
  •  Farsze do zapiekanek i przekąsek

Po przejściu do katalogu produktów możecie się Państwo zapoznać z naszą podstawową ofertą wyrobów. Jeśli natomiast poszukujecie niestandardowych rozwiązań pozwalających wyróżnić się na tle konkurencji to doskonale trafiliście…

Bo świetnie się na tym znamy. Posiadamy pokaźną bazę receptur a każdy produkt możemy zmodyfikować tak by był jeszcze bardziej dopasowany.  Nie boimy się przygotowania indywidualnych receptur dla potrzeb IN – OUT w dyskontach i sieciach handlowych. 

Prowadzimy również ciągłe badania nad nowymi produktami, które w krótce z pewnością zagoszczą w niejednej piekarni. Podążając za coraz to liczniejszą grupą vegan w Polsce przygotowaliśmy specjalną linię serów wegańskich.  

Farsze warzywne i sosy pomidorowe są bezglutenowe oraz wolne od alergenów i sztucznych barwników. Produkty te są pasteryzowane, a konserwujemy je jedynie w podstawowym zakresie tak by szybko zostały zużyte a nie przetrzymywane niepotrzebnie długo na magazynie. 

HORECA

Dla sektora Horeca przygotowaliśmy szereg produktów wiórkowanych i kostkowanych przeznaczonych do bezpośredniego użycia na pizzy . Nasz ser granulowany tworzą kostki o wymiarach 5 mm x 5 mm x 5 mm.  Ser wiórkowany jest natomiast na tarczy o średnicy oczka 3 mm. Dzięki zastosowaniu takich przekrojów ser równomiernie się roztapia na wypieku tworząc jednolitą strukturę. 

W ofercie znajdą Państwo zarówno sery :

  • Mozzarella
  • Gouda
  • Mix Margerita (mieszanka 50% mozzarella 50% gouda)

Jak również wyroby seropodobne:

  • Pro pizza (typ mozzarella)
  • Perła Beskidu (typ gouda)
  • Mix Napoli (mieszanka 50% pro pizza 50% Perła Beskidu)

 

Na życzenie klienta możemy przygotować dowolny inny gatunek sera w formie wiórek i granulatów. 

W ofercie dla sektora Horeca znajdą Państwo również inne produkty takie jak ser plastrowany w kilku gatunkach, sos do pizzy i ketchup. 

W 3 kwartale 2021 roku planujemy również wprowadzenie sosów majonezowych. 

Zapraszamy do zapoznania się z naszym katalogiem produktów dostępnym na stronie internetowej.