Ardamex sp. z o. o.

Stona internetowa znajduje się w budowie.
Niebawem nastąpi jej odsłona.



Dane teleadresowe:
Ardamex sp. z o. o.
42-500 Będzin ul. Żwirki i Wigury 32a/36
NIP 625 227 14 34
REGON 240028633

Tel. 032 793 90 77


E-mail:
biuro@ardamex.pl
faktury@ardamex.pl
handel@ardamex.pl

Sad Rejonowy dla Katowice-Wschód w Katowicach,
VIII Wydzial Gospodarczy KRS Nr KRS: 0000228966
Kapital zakladowy: 50.000 PLN



Faktury, płatności:

Nadia Piwowarczyk
faktury@ardamex.pl
n.piwowarczyk@ardamex.pl
Tel. 509 946 647


Handel:
Mapa
Kamil Piwowarczyk
Koordynator sprzedaży hurtowej

handel@ardamex.pl
k.piwowarczyk@ardamex.pl
Tel. 797 409 255


Województwo Małopolskie:

Leszek Witek
Regionalny koordynator sprzedaży
l.witek@ardamex.pl
Tel. 570 366 606

Województwo Śląskie:

Katarzyna Gogacz
Regionalny koordynator sprzedaży
k.gogacz@ardamex.pl
Tel. 797 542 614